LG Q6 teknik özellikleri

Maalesef şimdilik elimizde diğer teknik özelliklere dair pek bilgi yok ve sadece tahminler üzerinden yürüyebiliyoruz. Telefonun diğer özelliklerinden kısma olacağı kesin ve tabii ki fiyatı da buna oranla düşük olacak. Ama işlemci çipseti olarak Qualcomm Snapdragon 821 kullanılmasına da kesin gözüyle bakıyoruz.

Tek bir kamera lensi olması demek, Q6’da LG G6’da çektiğimiz geniş açılı fotoğrafları çekemeyeceğimiz anlamına geliyor. Tabii diğer yandan çerçevenin de yeni cihazla birlikte biraz küçültülmesini bekliyoruz ama neler olacağını görmek ve diğer ayrıntıları öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Güney Kore menşeli LG markası, daha önce de telefonlarının ‘mini’ sürümlerini satışa sunuyordu ve bunun amacı da sektörü domine eden Samsung ile Apple gibi markalarla baş edebilmekti. Dolayısıyla LG Q6 muhtemelen bu alanda iddialı bir akıllı telefon olacak ve LG G6’ya alternatif, daha ucuz bir model arayanlara hitap edecek. LG Q6 hakkında yeni bilgiler edindikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*