işte Casper VIA M3

Son yıllarda satış hacmini giderek genişleten ve akıllı telefon piyasasında da önemli yer edinen Casper, yeni telefonu Casper VIA M3 ile fiyat-performans odaklı müşterilere hitap ediyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken ürün, güçlü performansın yanı sıra geniş ekran ve canlı renkler, pratik ve güvenli kullanım vadediyor.

Casper VIA M3 Tasarım ve Ekranı

155×76.7×8.65mm ölçüleriyle karşımıza çıkan 168 gr ağırlığındaki yeni Casper VIA M3, estetik ve nispeten hafif bir telefon. Oldukça büyük bir ekrana sahip telefonda 5.5 inç 1280x720p çözünürlüklü HD bir panel bizi bekliyor. IPS LCD ekran tipinin kullandılığı üründe, aynı zamanda 2.5D kavisli ekran ve 500 nit parlaklık söz konusu.

Casper VIA M3 Teknik Özellikleri

Akıllı telefon satın alanların günümüzde en çok dikkat ettiği nokta kamera oluyor ve Casper VIA M3’te de 13MP arka kamera, otomatik odaklanma ve flaş özellikleri yer alıyor. Portre modu da Casper’ın yeni telefonunda yer alırken, ön kamerada ise 8MP çözünürlüğünde bir lens mevcut.

720p videolar da çekebilen 4.5G uyumlu Casper VIA M3, 3000mAh bataryaya sahip. 162 saate kadar bekleme süresi sunan ve yaklaşık 4.5 saat konuşabildiğiniz yerli malı telefon kutudan kulaklık, güç adaptörü ve micro USB veri kablosuyla çıkıyor.

Casper VIA M3 Fiyatı

Şu anda yeni Casper VIA M3 KDV dahil peşin olarak 1199 TL’ye satılıyor fakat eğer Turkcell teklifleriyle satın alırsanız, 41.63 TL’den başlayan taksitlerle telefona sahip olabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*