iPhone X mesaj engelleme

iPhone X modeli yakında teknoloji mağazalarındaki yerini alacak.Çerçevesiz tasarımı ile hayran bırakan iPhone X’te mesaj engelleme nasıl yapılır konusunda bilgi arıyorsanız bu yazımızın size oldukça faydası olacaktır.iPhone X almayı birçok kişi istiyor fakat fiyatından dolayı ise düşündürüyor.

Mesajlar uygulamasındaysanız yazışmayı açın, bilgi simgesine ve ardından kişi adına veya telefon numarasına dokunun. Bilgi ekranının alt kısmına kaydırın ve Bu Arayanı Engelle’ye dokunun.

Bir telefon numarasını veya kişiyi engellerseniz bu kişiler yine de size sesli mesaj bırakabilir, ancak bildirim almazsınız. Mesajlar size iletilmez. Ayrıca, engellenen kişi aramanın veya mesajın engellendiğine ilişkin bir bildirim almaz.

Telefondan kişi eklemek için Ayarlar > Telefon > Arama Engelleme/No. Belirleme > Kişiyi Engelle’ye gidin. Engellemek istediğiniz kişiye dokunun. Mesajlar veya FaceTime’dan kişi eklemek için Ayarlar > Mesajlar ya da Ayarlar > FaceTime ‘a gidin, aşağı kaydırın, Engellenenler’e ve Yeni Ekle’ye dokunun, ardından engellemek istediğiniz kişiyi seçin. Bir kişinin veya telefon numarasının engelini kaldırmak için numaranın üzerinde sola kaydırın ve Engelleme’ye dokunun.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*