iPhone 7’de de patlama meydana geldi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un son akıllı telefonu Galaxy Note 7’de yaşadığı batarya patlama sorunu şimdi de Apple’ın yeni cihazı iPhone 7’de meydana geldi.

Samsung firmasının patlayan Galaxy Note 7 telefonunu piyasadan toplatarak değiştirme programı uygulaması ile büyük bir hüsran uğratmıştı. Rakipleri tarafından yeni ataklar ile karşılaşan Samsung’un başına gelen olay bu kez de Apple‘ın başına geldi. Apple’ın en yeni cihazı iPhone 7 henüz Türkiye’de satışa sunulmasa da Avrupa’da satılıyor. Bir Reddit kullanıcısı satın aldığı akıllı telefonun patlayan halini paylaşması ile iPhone 7’yi merakla bekleyenleri tedirgin etti.

iphone-7

Reddit kullanıcısı cihazın henüz açılmamış kutusunda patladığını iddia etti. Patlamanın ne zaman olduğunu bilmediğiniz açıklayan kişi patlamış halde gelen iPhone 7‘nin tüm görsellerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Mat siyah renge sahip olduğu görünen iPhone 7’nin tamamen kullanılmaz halde olduğu gözlemlenir iken şirketin bu konuda nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir;

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*