iOS 10 Problemleri

Teknoloji çağında, insanların vazgeçilmez eşyalarının başında cep telefonları gelmektedir. Cep telefonu konusunda kullanıcıların yeni gözdesi ise iPhone’dur. Ancak iOS 10 ile iPhone işletim sistemi kullanıcıları hayal kırıklığına uğramıştır. Bazı sorunlar yaşayan kullanıcılar, hemen çözüm arayışlarına koyulmuştur. Yaşanan problemler nedeniyle kullanıcılara bazı öneriler yapılmaktadır. Yaşanan problemlerin çözümü için bir takım adımların takip edilmesi gerekmektedir.

Yüklemeden Önce Yedekleme Yapılmalı

Söz konusu problemlere Apple tarafından çözüm yolu bulunmuş değildir. Ancak alınan şikayetler, şirketin bu soruna yönelmesine neden olmuştur. Dolayısıyla sorun net olarak çözülmesede bir takım öneriler yapılmıştır. İşletim sisteminde yaşanan sorun için cihazın kesinlikle yedeğinin alınması şarttır. iPhone yedeğinin alınmasının devamında işletim sistemi indirme aşamasına geçilmelidir. Böylelikle herhangi bir sorunun yaşanmasına mahal verilmemiş olunur.

iPhone kullanıcılarının, iOS 10 yükleme aşamasında sorun yaşamaları durumunda başvurabilecekleri yöntemden biri de iTunes’a bağlanmaktır. Eğer kullanıcı mağduriyetleri önlenemezse o zaman Apple ile iletişime geçilmesi gerekecektir. Sonuç olarak konu hakkında en doğru bilgi Apple’dan alınmaktadır. Sorunun kısa sürede kökten çözümü beklenmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*