Google Play Store’un yeni yüzüyle tanışmaya hazır mısınız?

Google Play Store bizleri yepyeni bir arayüzle karşılaştırmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar somut bir değişiklik görememiş olsak da Google Play Store’un sunucu tarafında bir güncelleme yapıldığı çeşitli çevrimiçi raporlar tarafından doğrulanıyor.

Yakında güncelenmesi beklenen Google Play Store’da bundan böyle arama yaptığımız uygulama hakkında yeni kartlar göreceğiz. Yükleme, kaldırma işlemleri ve uygulama hakkındaki açıklamalar bu kartın içinde kolaylıkla görülebilir olacak.

Unutmadan hatırlatmak gerekir ki söz konusu bu güncelleme hakkında henüz resmi bir açıklama yok fakat yine de güncelleme iddiaları Rony Mishchuck tarafından somut göstergelerle doğrulanıyor. Rony Mischuck bu yeni güncellemeye sahip olduğunu iddia ederken güncellemeye ait videoları da paylaşmaktan çekinmiyor.

Bu yeni güncelleme ile Android kullanıcıları ne gibi yeniliklerle tanışacak henüz tam olarak bilinemese de içinde bolca sürpriz barındıracağı açık. Bilindiği üzere Google Play Store Android platformundaki tüm kullanıcıların en sık kullandığı yerlerin başında geliyor.

Android işletim sistemine uygulama indirmek ve kurmak, uygulamalar hakkındaki açıklamaları ve yorumları okumak, uygulamalara diğer kullanıcılar tarafından verilen oyları görmek için Google Play Store’u kullanmak gerekiyor. Şöyle söyleyebiliriz ki Android işletim sistemiyle Android platformundaki kullanıcıların buluşma noktası Google Play Store’dur.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*