General Mobile 4G ile Yenilenen Google Çeviri farklılık yarattı

Giderek gelişen teknoloji her alanda yeniliği kaçınılmaz kılmaktadır. Teknolojik gelişmeden nasibini alan alanların başında iletişim olanakları yer almaktadır. Google da iletişim alanına program desteği imkanı sunmaktadır. Çeviri uygulaması güncellenerek, kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Söz konusu yenilik, popülerliğin yükselmesini sağlamıştır. Ayrıca Google’daki yenilik, güç ve daha verimli kullanımını beraberinde getirmiştir.

Eğitim Alanına Büyük Yenilik

Google çevirinin aynı zamanda sesli seçeneği de bulundurmaktadır. Üstelik farklı dillerde çeviri yapılması da mümkündür. Görüntülü çeviride ise program resim ya da yazı üzerine getirilerek yapılmaktadır. General Mobile 4G ile hizmete sunulan özellik, kullanıcıların pek çok işini kolaylaştırmaktadır. Uygulamanın özellikle eğitim alanında büyük fırsatlar sunması beklenmektedir. Milyonlarca kişinin tercih ettiği uygulama başarılı şekilde işlev görmektedir.

Kullanıcılara sunulan bu yeni hizmetle güncellemeler daha hızlı yapılabilecektir. Sesli, görüntülü ve bunun yanında çevrimdışı kullanım imkanı sunan uygulama kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Programın sunduğu imkanlar öğretmen, öğrenci ve çevirmenlerin yüzünü güldürmektedir. Çevrimdışı özellik programın kullanım alanlarını genişletmiştir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*