Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus aksesuarları tanıtıldı

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus büyük bir etkinlik ile tanıtıldı. Üst segment özellikleri ile teknoloji tutkunlarının ilgisini çekti.  Samsung resmi internet sitesinde Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus aksesuarlarını da tanıttı. Biz bu aksesuarlardan bahsetmek istiyoruz.

Bu aksesuarların arasında 6 adet Galaxy S9 ve S9 Plus için orijinal kılıf, Dex Multimedya sistemi, Kablosuz şarj standı,  Kablosuz şarj aleti dönüştürücüsü, pil paketi ve AKG kulaklık bulunmaktadır. Elimizden geldiği kadar sizlere bu ürünleri açıklamak istiyoruz.

Samsung Clear View kılıfı

Bu kılıf size hem işlemlerinizi yaparken telefonunuzu güvenlik altında tutmaktadır. Clear View Stant kılıf ile bildirimlerinizi kolayca okuyabilir ve her zaman açık ekrandan kolayca bakabilirsiniz. Parmak izi önleme sayesinde görüntü hep açık kalacaktır.  Film ve video izlemeyi severler için birebir kılıf diyebiliriz. Kapağı ters çevirerek rahatlıkla film izleyebilirsiniz. Fotoğrafta da gördüğünüz üzere oldukça işlevli bir kılıf olduğunu görebilirsiniz.

Galaxy S9 ve S9 Plus LED göstergeli kılıf

Bu kılıf çeşiti Samsung’un modellerinde en çok tercih edilen kılıf çeşidi diyebiliriz. Kapağın üzerine yansıyan saat ve bildirimleri farklı bir şekilde görmek kullanıcıları memnun etmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*