En iyi Windows tabletler 2017

Klasik tabletler artık geride kalırken, günümüzde neredeyse tam bir bilgisayar – laptop gücünde tabletler satılıyor. İster iş yapın, ister oyun oynayın fakat her türlü bütçenize göre seçebileceğiniz pek çok tablet modeli mevcut.

Tabii tableti böyle amaçlarla kullanmayacaksanız, Windows yerine iPad veya Android bir tablet tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü dediğimiz gibi, Windows tabletler daha çok PC ayarındalar. Örnek vermek gerekirse, Microsoft’un kendi üretimi Surface Pro, pek çok masaüstü bilgisayar kadar kaliteli ve başarılı bir batarya ömrü sunuyor.

Şu andaki modeller arasında elbette Surface Pro en iyilerden birisi. Hem Surface Pro 3, hem de Surface Pro 4 mükemmel birer Windows tabletken, ilerleyen dönemde Surface Pro 5 çıkınca bu modeller daha da ucuzlayacaklardır.

Microsoft Surface Pro 4

Microsoft’un kendi üretimi olan Surface Pro 4, yeni modeli çıkana kadar piyasadaki en iyi Windows tablet konumunda. İnce tasarımıyla, hafifliğiyle harika bir seçenek olan Surface Pro 4, aynı zamanda başarılı bir ekrana ve bataryaya sahip.

Ayrıca yeni Surface Pen de eskisine göre daha iyi. Maalesef tasarımı biraz garip gözükebilir ve pek çok laptoptan da daha pahalı olabilir ama Surface Pro 4, kullanınca değerini anlayacağınız bir tablet.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*