En iyi oyuncu sandalyeleri

Noblechairs Epic

Alman üretimi olan bu oyuncu sandalyesi birkaç yıldır piyasada fakat şimdiden oyuncuların büyük takdirini topladı. Hem PU, hem de gerçek derili iki sürümü olan koltuk gerçek inek derisinden üretilirken, son derece kaliteli bir malzemeye sahip. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri de var ve özelleştirebiliyorsunuz.

SpeedLink Regger

Renk seçeneği sunmayan koltuklardan olan Regger, siyah ve kırmızı tasarımla geliyor. Malzeme kalitesi ve ergenomisi son derece rahatken, farklı deri materyallerin birleşimiyle oluşturulmuş.

Nitro Concepts C80 Comfort

Tam bir oyuncu sandalyesi olan Nitro Concepts C80 Comfort, siyah ve turuncu renklerinden oluşan şık bir tasarıma sahip. Aynı zamanda isteyenler tamamen siyah renkte olanını da satın alabiliyor.

Vertagear SL4000

Yüksek fiyatının yanında üst düzey bir kalite sunan Vertagear SL4000, plastik yerine alüminyum ayaklara sahip ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak kalitede. Aynı zamanda renk seçenekleri de son derece geniş ve sizin tercihinize bağlı.

Bunların yanında daha ucuz bir oyuncu sandalyesi arayışındaysanız, xDrive Altay serisi oyuncu koltukları da oldukça başarılılar ve yüzde 100 Türk malı alternatifler olarak karşımıza çıkıyorlar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*