Call of Duty bütün serileri indirimde

Call of Duty oyun son yılların en büyük oranda oynanan oyunu olduğunu söyleyebiliriz.UYıllardır devamlı olarak yeni serileri çıkan Call of Duty oyunlarına sahip olmak istiyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var.Oyun satın alma denilince akla ilk gelen internet sitesi olan Steam’de Call of Duty oyunlarında büyük indirimler mevcuttur.Genel olarak baktığımızda yüzde 50 oranında indirimlerin olduğunu görüyoruz.Call of duty Black Ops 3 oyunu sadece 1773 TL’den indirimli olarak satılıyor.Diğer tüm oyunların fiyatı ise 50 TL aşağısındadır.Tek tek Call of Duty serilerini almaya kalktığınızda 2395 TL gibi bir rakam ödemeniz gerekmektedir.Fakat Steam hepsini toptan almak istediğinizde 1380 TL’ye kadar fiyatı indirmektedir.Eğer toptan bu oyunlara sahip olmak istiyorsanız kaçırılmayacak bir fırsat olduğun hatırlatalım.

Benim bilgisayarım Call olf duty oyununu kaldırır mı diye merak ediyorsanız sizlere oyunun istediği minumum teknik özellikleri yazmak istedik.

OS: Microsoft Windows XP or Windows Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
DirectX®: Microsoft DirectX(R) 9.0c
Hard Drive: 12GB of free hard drive space
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation.
Co-op/Multiplayer Hosting: To host Co-op or MP matches, a 2Ghz dual-core or better processor is recommended.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*