Asus Zenfone 3 ekran görüntüsü alma nasıl?

Asus Zenfone 3’de ekran görüntüsü nasıl alabilirim diye arama yapıyorsanız bu yazımızı kesinlikle okumanız gerekmektedir.Zenfone 3’de iki farklı şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz.Aşağıdaki adımları uyguladığınızda herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Zenfone 3 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Hemen hemen her akıllı telefonda olduğu gibi Zenfone 3 modelinde de ekran görüntüsü almak için [Güç Düğmesi] + [Ses Kısma Düğmesi] 1 saniye boyunca basılı tutmanız yeterli olacaktır.Almış olduğunu ekran görüntüsüne ise telefonda Dahili Bellek/ Screenshots konumunda bulabilirsiniz.

Zenfone 3’de bir farklı yöntem ile ekran görüntüsüde alabilirsiniz.Tuş kombinasyonu ile uğraşmak istemiyorum derseniz aşağıdaki adımları uygulayarak alabilirsiniz.”Uygulamalar” >> “Ayarlar” >> “ASUS özelleştirilmiş Ayarları” >> “Anahtar Ayarı”>> “Ekran resmi çekmek için dokunmaya devam edin” >> Ekran resmi çekmek istediğiniz ekrana gelin. >> Ekran görüntüsünü yakalamak için telefonun sağ alt köşesinde bulunan kare tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*