Android Wear, iPhone’da Nasıl Kullanılır?

Teknoloji harikalarından biri olan Android Wear son dönemlerde büyük ses getirmiştir. Kullanıcılara sağladığı imkanlar, kısa sürede popülerlik kazanmasını sağlamıştır. Android Wear, zamana göre tahminler yapabilen ve zamanı söylemenin yanı sıra hareket eden bilgileri kullanıcılara sunan bir cihazdır. Zamana göre tahminler yapabilen Android Wear, google tarafından geliştirilen bir sürümdür. Akıllı saatler ve giyilebilen bilgisayarlar için tasarlanmıştır. Android Wear, akıllı saatlerin teknoloji ihtiyacı için piyasaya sürülmüştür.

Uygulama Cihaza Yüklenmeli

Teknoloji meraklıları bu sürümü kullanmak için sabırsızlanmaktadır. Android Wear’ın kullanım şekline bakılacak olursa ilk olarak uygulamanın akıllı saate indirilmesi gerekmektedir. Telefona ise Light Blue uygulaması indirilmelidir. Light Blue indirildikten sonra ekleme bölümünden, blank ve save seçenekleri izlenerek kayıt yapılmalıdır. Telefona indirilen uygulama, blank seçeneği ile aktif hale getirilmelidir. İşlemler sırası ile yapıldığı takdirde işlem onaylanmaktadır. Kullanıcılar bir onay uyarısı almaktadır.

İşlem onayının yapılmasının ardından tuş kilidi yapılmalıdır. Ana ekran kilidi, işlem yapılırken yukarıya kaydırılmalı ve etkinlik bölümünden kaydırma yapılmamalıdır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*