2017 En iyi WordPress pluginlerini sizler için derledik

Çıktığı günden bu yana giderek geliştirilen WordPress, kesinlikle fantastik bir platform ve pek çok alanda size farklı web siteleri yapma şansı tanıyor. WordPress ile kişisel blog sayfanızı, portfolyonuzu ya da e-ticaret sitenizi inşa edebilirsiniz.

Sistemin elbette en büyük avantajı tamamen ücretsiz olması ve yine beraberinde gelen pek çok ücretsiz plugin. Tüm bu pluginler sistemi yer yer yavaşlatabilse de, genel katkısı düşünülünce WordPress için olmazsa olmazlar. Peki en iyi WordPress pluginleri neler?

  1. Yoast SEO

Her ne kadar artık çok bilinen bir eklenti olsa da, eğer web sitenizi SEO uyumlu hâle getirip  maksimum verim almak istiyorsanız Yoast SEO olmazsa olmaz ve size gerçek zamanlı olarak sayfa analizi sunuyor, site sayfalarınıza, görsellerinize ve başlıklarınıza açıklamalar yazabilmenizi sağlıyor..

  1. WP-Rocket

Bir diğer önerebileceğimiz eklenti olan WP-Rocket, adından da anlaşılacağı üzere sitenizi hızlandırıyor. Maalesef WordPress son derece kullanışlı olsa da, pek hızlı bir sistem diyemeyiz. Ücretli bir eklenti olan WP Rocket, yine de her kuruşuna değiyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*